STK Kaletach
stk-kalety  
  STK
  RAJD MAŁOPOLSKA 2013
  Projekt tras rajdowych wraz z najciekawszymi atrakcjami na trasach.
  Galeria
  Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK 2008 w Kaletach
  Sprawozdanie STK Kalety za 2005
  Sprawozdanie STK Kalety za 2006
  Sprawozdanie STK Kalety za 2007
  Sprawozdanie STk Kalety za 2008
  Sprawozdanie STK Kalety za 2009
  Odznaki
  Księga gości
  Forum
Odznaki

 

 
Marta Gryc
KOT – st. brązowa
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Miłośnik Jury – st. Popularny
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
Odznaka Świętej Edyty Stein
 
Daniel Zowada
KOT – st. brązowa
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny 
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST.I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
Odznaka Świętej Edyty Stein
 
Adrianna Potempa
KOT – st. brązowa
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny  
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
 
Anna Saternus
KOT – st. brązowa
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
 
Małgorzata Wiatrek
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny                                    
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
 
Hanna Szołtysik
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny                           
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
 
Grzegorz Kukowka
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – st. Brązowy
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
                                                            
Robert Zowada
KOT – st. brązowy
Turysta Krajoznawcza Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Młodzieżowa Odznaka Krajoznawcza
Miłośnik Jury - st. I
 
Dawid Borek
KOT – st. Srebrny
Turysta Krajoznawca Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny  
Turysta Przyrodnik – st. Brązowy
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Miłośnik Jury - st. Popularny
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
 
Bartosz Krus
KOT – st. brązowy
Turysta Krajoznawca Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Regionalna Odznaka Krajoznawcza – st. Brązowy
Śląska Odznaka Krajoznawcza – ST. I
Turysta Przyrodnik – st. Popularny 
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Miłośnik Jury - st. popularny
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. I
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. II
Turysta Ziemi Lublinieckiej – ST. III
 
Jakub Kukowka
Turysta Krajoznawca Ziemi Tarnogórskiej – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka
Turysta Przyrodnik – st. Brązowy
 
Jessica Loewe
KOT – st. Brązowy
KOT – st. Srebrny
Młodzieżowa Odznaka Krajoznawcza
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
Miłośnik Jury – st. Popularny
 
Anna Buczek
KOT - st. Brązowy
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
 
 
Aleksandra Opiełka
KOT – st. Brązowy
Młodzieżowa Odznaka Krajoznawcza
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa
 
 
Angelika Mielczarek
KOT – st. Brązowy
Młodzieżowa Odznaka Krajoznawcza
Turysta Przyrodnik – st. Popularny
Turysta Przyrodnik – odznaka jubileuszowa


2007 rok
4 – Odznaka Stuleci turystyki Akademickiej – Jakub Kukowka, Krzysztof Borek, Daniel Marczak, Grzegorz Kukowka
4 – Odznaka Szlakami Aleksandra Janowskiego w st. I – Krzysztof Borek, Daniel Marczak, Robert Gatys, Sebastian Howaniec
1 – Odznaka Szlakami Aleksandra Janowskiego w st. II: Grzegorz Kukowka
3 – Regionalna Odznaka Krajoznawcza w stopniu brązowym - Jakub Kopyciok, Szymon Peła, Robert Gatys
6 – MOK – Jakub Kopyciok, Marta Błaszczyk, Dawid Borek, Hanna Szołtysik, Anna Buczek, Robert Gatys
7 – KOT w stopniu brązowym – Jakub Kopyciok, Marta Błaszczyk, Szymon Peła, Dawid Borek, Hanna Szołtysik, Anna Buczek, Robert Gatys
1 – KOT w stopniu srebrnym – Daniel Marczak
5 – Odznaka krajoznawcza regionu piotrkowskiego – Jessica Loewe, Jakub Kopyciok, Szymon Peła, Adrian Gatys, Robert Gatys

2006 rok

21 – Turysta Ziemi Tarnogórskiej w stopniu małym – Jakub Kukowka, Łukasz Mosz, Izabela Bambynek, Monika Ulfik, Agnieszka Marzec, Róża Bogacka, Bogdan Bogacki, Monika Gryc, Piotr Kubiak, Kamil Matuszczyk, Krzysztof Kowalski, Darek Mentel, Marcin Mentel, Rafał Przemęcki, Cezary Dziadurski, Krzysztof Borek, Krzysztof Baron, Daniel Marczak, Marcin Kampa, Maciej Wer, Adrian Biernacki
21 – Odznaka krajoznawcza woj. Śląskiego w st. I - Jakub Kukowka, Łukasz Mosz, Izabela Bambynek, Monika Ulfik, Agnieszka Marzec, Róża Bogacka, Bogdan Bogacki, Monika Gryc, Piotr Kubiak, Kamil Matuszczyk, Krzysztof Kowalski, Darek Mentel, Marcin Mentel, Rafał Przemęcki, Cezary Dziadurski, Krzysztof Borek, Krzysztof Baron, Daniel Marczak, Marcin Kampa, Maciej Wer, Adrian Biernacki
21 – Regionalna Odznaka Krajoznawcza w stopniu brązowym - Jakub Kukowka, Łukasz Mosz, Izabela Bambynek, Monika Ulfik, Agnieszka Marzec, Róża Bogacka, Bogdan Bogacki, Monika Gryc, Piotr Kubiak, Kamil Matuszczyk, Krzysztof Kowalski, Darek Mentel, Marcin Mentel, Rafał Przemęcki, Cezary Dziadurski, Krzysztof Borek, Krzysztof Baron, Daniel Marczak, Marcin Kampa, Maciej Wer, Adrian Biernacki
4 – MOK – Izabela Bambynek, Magdalena Watoła, Krzysztof Borek, Tomasz Ogorzelski
2 – Miłośnik Jury w stopniu popularnym – Marcin Mentel, Daniel Marczak
5 – KOT w stopniu brązowym – Izabela Bambynek, Magdalena Watoła, Krzysztof Borek, Tomasz Ogorzelski, Marcin Mentel
1 – KOT w stopniu srebrnym – Jakub Kukowka

2005 rok

5 – KOT w stopniu brązowym – Szymon Watoła, Daniel Marczak, Krzysztof Baron, Dariusz Nierobiś, Łukasz Kłosek
1 – MOK – Krzysztof Baron
5 – Miłośnik Jury w stopniu popularnym – Szymon Watoła, Krzysztof Baron, Łukasz Wojsyk, Łukasz Kłosek, Marcin Nowak
1 – Miłośnik Jury w stopniu srebrnym – Grzegorz Kukowka
22 – Miłośnik Ziemi Elbląskiej w stopniu brązowym – Grzegorz Kukowka, Jakub Kukowka, Maria Kukowka, Stefan Kukowka, Katarzyna Kukowka, Aleksandra Kukowka, Jakub Wicher, Mariusz Jasiński, Bartłomiej Klejnowski, Łukasz Belka, Danuta Piosek, Anna Kąpała, Monika Kierat, Łukasz Nowacki, Mariusz Nowakowski, Grund Dawid, Radosław Jańczyk, Michał Mandla, Marta Mandla, Martin Piosek, Krystyna Nowacka, Daniel Marczak.





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

Witamy na naszej stronie!!!  
   
Reklama  
   
Karta zgłoszeniowa  
  http://chomikuj.pl/anius992/karta+zg*c5*82oszeniowa,2556197664.doc  
Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (5 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=